Wydarzenia

Dążąc do popularyzacji holistycznego podejścia do samodoskonalenia, nieustannie angażujemy się w różnorodne eventy, których wspólnym mianownikiem jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju. Wydarzenia przez nas wspierane to nieoceniona okazja, aby czerpać z bogatego doświadczenia uznanych ekspertów, zdobyć cenną wiedzę na różnego rodzaju prelekcjach i warsztatach, oraz lepiej poznać siebie i swoje otoczenie podczas jednego z wielu  przeprowadzanych testów i badań.
Pozostając na bieżąco z promowanymi przez nas wydarzeniami masz pewność, że nie ominie cię sposobność poszerzenia swoich kwalifikacji w fachowym środowisku. W zakładce dotyczącej danego eventu znajdziesz szczegółowe informacje na temat jego lokalizacji, programu i zasad uczestnictwa. Pamiętaj — głód wiedzy połączony z otwartym umysłem to pierwszy krok do efektywnego rozwoju ducha.

W czasie trwania Konferencji Naukowej: Poznaj swój potencjał – rozwiń skrzydła! wykonywane będą nieodpłatne testy ciągłego wykonywania – Moxo – pomiary zaburzeń uwagi, czasu reakcji, impulsywności, nadruchliwości. MOXO to innowacyjny komputerowy test ciągłego wykonywania, który skutecznie wspomaga proces diagnozy ADHD. Narzędzie to zapewnia dokładne pomiary zaburzeń uwagi, czasu reakcji, impulsywności, nadruchliwości.Wyniki testu Moxo skutecznie wspomagają postawienie diagnozy o ADHD (i innych zaburzeniach) bądź wykluczenie występowania tego zaburzenia, a także planowanie…
W imieniu Fundacji In Corpore oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji Naukowej: Poznaj swój potencjał – rozwiń skrzydła!Zachęcamy do uczestnictwa nie tylko w części plenarnej, ale również w wydarzeniach towarzyszących – sesjach plakatowych, a także debacie poświęconej upowszechnianiu dobrych praktyk w nauczaniu, wykorzystaniu osiągnieć nowoczesnych metod terapeutycznych w pracy pedagoga i nie tylko!