Specjaliści - Edyta Walęciak-Skórka

Edyta Walęciak-Skórka

Trener, coach, mówca motywacyjny, menadżer. Właścicielka Centrum szkoleniowo-coachingowego „Wyższy Poziom” i założycielka Akademii Projektantek Przyszłości. Vice Dyrektor ICF Polska Oddział Śląsk.
Autorka bestsellerowej książki „JUTRO ZACZYNA SIĘ DZIŚ, czyli jak zaprojektować swoją wymarzoną przyszłość”, a także cyklu artykułów do Biuletynu Coacha, Coachingowego Panelu Ekspertów BEMASTER oraz Zwierciadła. Współautorka poradnika W sukience do sukcesu.
Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu doskonalenia kompetencji menadżerskich: skuteczny lider, budowanie efektywnych zespołów, skutecznej autoprezentacji i wystąpień publicznych, komunikacji interpersonalnej, zarządzaniu sobą i zadaniami w czasie, rozpalaniu i utrzymywaniu motywacji a także efektywności osobistej. Jest ekspertem profesjonalnej obsługi Klienta oraz certyfikowanym Mistrzem Gry szkoleniowej Twierdza Poznań.
Od lat prowadzi praktykę coachingową – pracuje zarówno z Klientami indywidualnymi – dream coaching, jak i biznesowymi, dla których wyspecjalizowała się w coachingu kariery oraz team coachingu.